Aktiviteler
Berceste KURULUŞ 1999

Aktiviteler

Aksamları sivrice fenerinin ışığıyla aydınlanan sütlüce koyunun ve midilli adasının inanılmaz manzarasına hâkim restoranımızda balık ve zeytin yağlı yemeklerimize eşlik edecek

Ahşap ve taşın essiz buluşmasından oluşan taht yataklar ile vücut kazanan kendine özgü mimarisiyle odalarımızda sabahları kus sesleri, koyun canları ile doğal yasama uyanabilir.

Yemyeşil sarmaşık ve çiçeklerle kaplı bahçemizde, kekikli zeytin yağı ve çeşitli doğal reçeller ile zenginleşen kahvaltımızı tamamlayabilir, asırlık meşe ağaçları altındaki tas masalarda kahvenizi yudumlayasılarsınız. Kuzey Egeye özgü mayısı ile yaklaşık 300 metre aşağıdaki sessiz denize çevredeki sincapların dansları eşliğinde ıstar yürüyerek ıstar arabanız ile ulaşılırsınız.

Aksamları sivrice fenerinin ışığıyla aydınlanan sütlüce koyunun ve midilli adasının inanılmaz manzarasına hâkim restoranımızda balık ve zeytin yağlı yemeklerimize eşlik edecek ve içeceklerinizi yudumlarken günesin batışıyla büyüleneceksiniz. İlerleyen saatlerde mehtap ve yıldızlarla kucaklaşıp ağustos böceklerinin kemanileriyle gecenin derinliklerinde kaybolacaksınız.

Sivrice Plajı

13 Dakika Yürüme Mesafesi

Hüdavendigar Camisi

8,5 mil / 13,7 km

Atena Tapınağı

8,5 mil / 13,7 km

Assos Antik Tiyatrosu

8,7 mil / 14 km

Assos Limanı

9,3 mil / 15 km

Adatepe Zeytinyağı Müzesi

23,9 mil / 38,5 km

Apollon Symintheion

12,6 mil / 20,3 km

Zeus Altarı

25,8 mil / 41,5 km

Mıhlı Çayı Taş Köprü

28,3 mil / 45,5 km

Alexandria Troas

30 mil / 48,3 km

- +
Berceste MUTLU

Misafir Yorumları