Hakkımızda
Berceste KURULUŞ 1999

Hakkımızda

Kuzey Ege'nin en bakir köşesinde rüya gibi bir tatil , isminin anlamı seçilmiş, beğenilmiş olan Berceste Hotel muazzam bir panaroma ile sizi karşılamaktadır.

Kuzey Ege'nin açık farkla en bakir köşesinde ıssız ve muazzam panoramaya karsı çadaş Türk mimarisinin ruhsuz kalıplarina toptan meydan okuyan olağanüstü coşkulu bir rüya şatosu. 

Manzara nefes kesici, etraf bayir, zeytinlik, volkanik kayalar. 350 metre asagida tahmin edilemeyecek berraklikta tertemiz bir deniz ve gürültü dünyasinda hala yok olmayip sesizligin, dinginligin o gizemli dilini konusabilen, paylasabilen insanlarin bulustuklari bir dünya.

hakkimizda-berceste


Berceste Hotel: Nerede?

Berceste Hotel, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı, Bektaş Köyü’nün Sivrice isimli mevkiisinde bulunmaktadır. Kuzey Ege Denizi’ni gören, doğayla iç içe bir konumda yer alan Berceste Hotel, konuklarına sessiz, huzurlu bir tatil fırsatı sunuyor. 


Odalarımız

Ahşap ve taş tasarımlı, tamamen yöreye özgü bir şekilde inşa edilmiş, doğa ve deniz manzaralı Berceste Hotel odalarında banyo ve tuvalet, sürekli sıcak su, ütü ve eşya dolabı bulunmakla beraber kuş sesleri ve koyun çanları eşliğinde dingin, keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. 


Sahil - Plaj

Daha çok dokunulmamış, gözlerden uzak bir ortamda, doğanın içinde tatil yapmak isteyenlere hitap eden Berceste Hotel’in zeytin ağaçları ve kekik kokulu çevresinde yürüyüşler yaparak 300 metre mesafedeki denize ulaşabilirsiniz. 


Yeme - İçme

Kendi bahçesi bulunan Berceste Hotel, burada yöreye has reçellerden, doğal sütten, yumurtadan, organik sebze ve meyvelerden oluşan eksiksiz bir köy kahvaltısı hazırlarken, başta deniz mahsulleri olmak üzere içerisinde zeytinyağlı sebze yemeklerinin bulunduğu akşam yemeği seçenekleri de sunmaktadır. 


Berceste Hotel Ayrıcalıkları

Özellikle Assos bölgesinde, doğayla çevrili, huzurlu bir noktada tatil yapmak isteyenlere hitap eden Berceste Hotel, bölgeye uyum sağlamış taş ve ahşap mimarisine ek olarak hoş bahçesinde konuklarına keyifli anlar vaat ediyor. Ayrıca geniş ve yoğun bir bitki örtüsü, zeytin ağaçları ve kekik kokularıyla kaplı çevresinde uzun doğa yürüyüşleri yapma fırsatı da verirken, geniş bahçesinde ve restoranında içeceklerinizi yudumlayıp, nefis Ege yemeklerinin tadına bakabilme şansına da sahip oluyorsunuz. 

Özel aracıyla gelecek olan misafirleri için park alanı da mevcut olan Berceste Hotel ayrıcalıklarından siz de en kısa sürede yararlanabilmek için rezervasyon yaptırabilir, bu dingin ve eşsiz ortamda yerinizi alabilirsiniz.

- +
Berceste MUTLU

Misafir Yorumları